دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

تاریخ های مهم همایش
آخرین مهلت ارسال مقالات »
1397/08/28
اعلام نتایج داوری مقالات »
1397/08/28
تاریخ برگزاری کنفرانس »
1397/08/30
پوستر همایش
Poster
اطلاعیه ها
محورهای همایش

محور های  مقالات کنفرانس عبارتند از:

 

* مهندسی برق * مهندسی مکانیک  * مهندسی عمران * مهندسی کشاورزی * مهندسی معماری * مهندسی هوا و فضا  * مهندسی متالوژی و مواد   * مهندسی نفت  * مهندسی کامپیوتر  * مهندسی مکاترونیک * مهندسی فناوری اطلاعات * مهندسی معدن  * مهندسی صنایع * مهندسی پزشکی   *مهندسی شهرسازی  *مهندسی شیمی  و ...          

 

 بدیهی است که کلیه گرایش های مرتبط با رشته های فوق شامل محورهای کنفرانس می باشد و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را به کنفرانس ارسال نمایند.

اخبار سایت
چکیده مقالات کنفرانس ICMAES 2018

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند،فایل چکیده مقالات پذیرفته شده در کنفرانس  ICMAES 2018 در سایت کنفرانس بارگذاری شده است.

1397/09/03 بیشتر بدانید ...

زمان نمایه سازی مقالات در سیویلیکا

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند که با توجه به روند نمایه سازی مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در پایگاه های سیویلیکا و ... این امر تا 3 ماه آینده زمان می برد و نمایه سازی مقالات انجام خواهد شد.

1397/09/03 بیشتر بدانید ...

تمدید مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند دبیرخانه اولین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم مهندسی (ICMAES 2018) به علت درخواست های مکرر پژوهشگران،اساتید و دانشجویان گرامی مبنی بر تمدید مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام، آخرین مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام را تا تاریخ 97/8/28 تمدید می نماید.

این تاریخ قابل تمدید نمی باشد.

1397/07/01 بیشتر بدانید ...

درج آدرس دقیق پستی

به استحضار شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند که درج آدرس دقیق پستی و نیز کد پستی شرکت کنندگان غیر حضوری در پنل کاربری خود جهت ارسال گواهینامه و CD مقالات توسط دبیرخانه کنفرانس الزامی می باشد.بدیهی است که در صورت عدم درج آدرس و کد پستی دقیق در پنل کاربری شرکت کنندگان،مسئولیت آن به عهده شرکت کنندگان می باشد و کنفرانس در این زمینه مسئولیتی ندارد.

با تشکر دبیرخانه کنفرانس

1397/07/21 بیشتر بدانید ...

داوری زود هنگام و رایگان مقالات

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند دبیرخانه اولین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم مهندسی (ICMAES 2018) برای آن دسته از دانشجویان و پژوهشگرانی که نیازمند دریافت نتایج داوری زود هنگام مقالات ارسالی خود هستند امکان داوری زود هنگام و رایگان مقالات را فراهم کرده است.

1397/06/03 بیشتر بدانید ...

دعوت به همکاری در کمیته علمی کنفرانس (ICMAES 2018)

از کلیه اساتید هیات علمی دانشگاه های دولتی و آزاد فعال در زمینه پژوهش و مقاله دعوت به عمل می آید در صورت تمایل به همکاری در کمیته علمی و داوری  اولین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم مهندسی (ICMAES 2018) رزومه خود را به آدرس ایمیل info@icmaes.ir یا شماره تلگرام کنفرانس 09056627136 ارسال نمایند.

1397/05/30 بیشتر بدانید ...

پذیرش مقاله و پرداخت آنلاین

به استحضار می رساند پژوهشگرانی که مقاله آن ها در کنفرانس پذیرفته شده است می توانند در پنل کاربری خود و در قسمت ثبت خدمات و پرداخت ابتدا نوع ثبت نام خود را باتوجه به جدول تعرفه های کنفرانس موجود در صفحه اصلی کنفرانس انتخاب نموده و سپس به صورت آنلاین با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام خود اقدام نمایند.

1397/05/31 بیشتر بدانید ...

آیا کنفرانس دارای ایندکس ISC می باشد ؟

طبق قوانین isc ، تنها کنفرانس هایی که در داخل ایران برگزار می شوند در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام isc  ، نمایه می شوند.
کنفرانس های خارج از کشور نیاز به ثبت در این پایگاه ندارند و خود سازمان isc  نیز این کنفرانس ها را ایندکس نمی نماید.
قابل ذکرست که کنفرانس های خارج از کشور از امتیاز لازم برخوردار بوده و نیاز به ایندکس شدن در isc ندارند.

1397/05/30 بیشتر بدانید ...

انواع مقالات مورد پذیرش کنفرانس

انواع مقالات زیر که در راستای محورهای مورد بحث در کنفرانس باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت: 
1) مقالات علمی-پژوهشی   2) مقالات علمی-ترویجی (مروری)   3) مطالعات موردی   4) مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی 5) طرح های تحقیقاتی

 

1397/05/30 بیشتر بدانید ...

تفاهم نامه همکاری با سیویلیکا و نمایه سازی مقالات در سیویلیکا

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند طی مذاکرات انجام شده با سایت مرجع دانش(سیویلیکا) وعقد تفاهم نامه همکاری دبیرخانه کنفرانس با سیویلیکا کلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه سازی خواهد شد و اخبار کنفرانس در پایگاه اطلاع رسانی گردهمایی های ایران سیمپوزیا،پایگاه callForPapers.ir ، پایگاه خبری صنعت ساختمان BanaNews.ir و پایگاه خبریwww.confpress.ir منتشر خواهد شد.

1397/05/30 بیشتر بدانید ...

آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات کنفرانس

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند که پورتال اولین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم مهندسی (ICMAES 2018) در تاریخ 97/5/30 راه اندازی گردید و پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیت های جاری کنفرانس نیز باشند.

1397/05/30 بیشتر بدانید ...

  محورهای کنفرانس

  محور های  مقالات کنفرانس عبارتند از:

  * مهندسی برق * مهندسی مکانیک  * مهندسی عمران * مهندسی کشاورزی * مهندسی معماری * مهندسی هوا و فضا  * مهندسی متالوژی و مواد   * مهندسی نفت  * مهندسی کامپیوتر  * مهندسی مکاترونیک * مهندسی فناوری اطلاعات * مهندسی معدن  * مهندسی صنایع * مهندسی پزشکی    و ...          

   بدیهی است که کلیه گرایش های مرتبط با رشته های فوق شامل محورهای کنفرانس می باشد و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را به کنفرانس ارسال نمایند.

   

  باتشکر

  دبیرخانه کنفرانس                                                                                                           

                        

  دبیرخانه کنفرانس

   ایمیل: info@icmaes.ir

   شماره تماس و تلگرام دبیرخانه ایران :09056627136

  ساعت تماس با دبیرخانه :ساعت 8 تا 18

                   ( 8 صبح تا 6 بعداز ظهر)

   

  تاریخ های مهم کنفرانس

   آخرین مهلت ارسال مقالات: 1397/08/28 

   (تمدید شد)

   اعلام نتایج داوری مقالات: داوری زود هنگام

   

   تاریخ برگزاری کنفرانس:     1397/08/30
  امروز : پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  آمار بازدید سایت
  بازدید امروز :
  8
  بازدید دیروز :
  2177
  بازدید کل :
  353365
  برگزار کنندگان همایش
  اسلایدر گالری تصاویر
  حامیان همایش
  حامیان علمی همایش
  دانشگاه بین المللی قفقاز گرجستان آکادمی بین المللی اکو انرژی آذربایجان سیویلیکا-مرجع دانش دانشگاه علمی کاربردی واحد الشتر ICIRES 2018 پایگاه اطلاع رسانی آل کنفرانس مجله تخصصی مهندسی برق و کامپیوتر کهربا ایران کنفرانس پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی همایش های کشور-با همایش پایگاه اطلاع رسانی I CONF پایگاه همایش های ایران سیمپوزیا پایگاه اطلاع رسانی ندای همایش کنفرانس بانک سمینار ایران کنفرانس یاب کنفرانس نیوز کنفرانس جو پایگاه اطلاع رسانی یو کانف یار مرجع صنعت کنفرانس کشور لست کنفرانس مرجع کنفرانس ساینس آلرت پایگاه خبری confpress پایگاه داده های علمی تمام متن کنفرانس index پایگاه پانتا پایگاه خبر فارسی Event Gilaro آسان همایش پایگاه اطلاع رسانی فراخوان تحصیلات نیوز پایگاه اطلاع رسانی رخداد conference book confpaper بنیاد همایش ajax team علم نت event box nikconference گروه پژوهشی اندیشمند موسسه دنیای امن
  حامیان مالی همایش